Zimne poty podczas oddawania stolca i krew z odbytu

Rano mialem dziwne objawy, czulem sie normalnie, a potem poszedlem do toalety. Czulem jakby jelita pracowaly bardzo wytezone, poczulem lekki bol brzucha i oblal mnie zimny pot, chcialo mi sie jednoczesnie wymiotowac i bylo slabo. Wydalilem stolec i ulga, po ok 1,5 min sytuacja sie powtorzyla i tak 3-4 razy. Potem juz wydalanie bylo normalne. Na papierze widzialem krew. Czysta czerwona krew. Co to moglo byc?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej związane są z wirusową infekcją przewodu pokarmowego. Jeśli nie ustąpią w ciągu najbliższych dni sugeruję wizytę u lekarza POZ.