Pieczenie podczas oddawania stolca

Zauwazylem jakis czas temu jasna krew podczas wydalania stolca.Czasem piekl mnie odbyt oraz przy wejsciu do obytu mialem zylaki. Problem pojawial sie i znikal. Problem zaczał sie okolo 3 tygodni temu. Mam problemy z wyproznieniem sie(chodze kilka razy do toalety i robie takie "bobki"), wzdecia. Po wlozeniu palca do odbytu wyczulem jakas kulke, dosc sporej wielkosci.Nie boli ale wydaje mi sie to ona blokuje stolec.Gdy ja mocniej nacisnalem czulem potrzebe oddania moczu. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Trudno mi określić co jest powodem Pana dolegliwości bez bezpośredniego badania. Być może to jakiś guzek hemoroidalny w stanie zapalnym, a być może to np. jakiś polip odbytu. Najlepiej, żeby Pan z tym problemem skonsultował się z proktologiem.