Ból brzucha nasilający się po posiłkach

witam.od dłuższego czasu mam ból brzucha głównie w środkowej części w okolicy pępka nad i pod nim w szczególności po jedzeniu,słychać burczenie,przelewanie itp.większe nasilenie po zjedzeniu mlecznych produktów,majonezu.trochę ustępuje po wypiciu kawy,coca coli.dodatkowo ból tępy odczuwalny między żebrani u dołu.mogę dodać że mam prace w ciągłym stresie i w biegu co skutkuje że jem posiłki o nie stałych godzinach.pozdr

Witam! Opisane objawy mogą być skutkiem zarówno nieprawidłowej i nieregularnej diety jak i zmian chorobowych w przewodzie pokarmowym. Wymagają również przeprowadzenia dokładniejszych badań - podstawowe parametry krwi świadczące o funkcji przewodu pokarmowego, usg jamy brzusznej. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego który wdroży odpowiednie postępowanie.