Ból podbrzusza nasilający się po posiłkach

Po badaniach pojechaliśmy do innego lekarza rodzinnego , który skierował nas na USG ginekologicznie. Po tej wizycie nic nie wykazano, i lekarz rodzinny zapisał nam antybiotyk Cipronex, po którym nie ma zbyt wielkiego efektu leczenia, Ból promieniuje z od podbrzusza do nerek. I zauważyłam, że ból nachodzi po zjedzeniu posiłku. Co to może być i gdzie sie udać z córką ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z opisu wynika, że zamieściła Pani już jedno pytanie w naszym serwisie. Niestety nie mam możliwości go przeczytać, co uniemożliwia zrozumienie pełnego problemu. Mówiąc ogólnie opisane dolegliwości mogą być wynikiem odmiedniczkowego zapalenia nerek jak i teoretycznie może być to także objaw schorzeń przewodu pokarmowego. Jeśli objawy nie ustępują koniecznie proszę ponownie skonsultować się z lekarzem POZ.