Uczucie ciepła w prawym podbrzuszu

Witam. Mam 19 lat od wtorku czuję taką jakby wibrację w brzuchu, byłem z tym u lekarza rodzinnego i zapisał mi Duspatalin retard i kazała brać 2 razy dziennie. Od wczoraj pojawilo się u mnie także uczucie ciepła w prawym podbrzuszu, potem nastepuje tak jakby przejście tego ciepła to prawej nogi. Moje pytanie brzmi co to może być ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn, w tym najbardziej prawdopodobne są patologie przewodu pokarmowego - dlatego też lekarz zalecił Duspatalin retard. Jeśli jednak bóle promieniują do kończyny dolnej, może być to także wynik schorzeń kręgosłupa. Ponieważ objawy nie ustępują, a wręcz nasilają się, sugeruję ponowną konsultację z lekarzem prowadzącym.