Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nasilający się ból brzucha po zjedzeniu

Czy mogę zaczerpnąć gdzie w internecie porządne opinii gastrologicznej ? Mam ciągły ból brzucha. nasila się po zjedzeniu lub wypiciu choćby łyka wody i od razu po tym biegunkę. Przez 2 dni nic nie jadłem, a przec ostatnie 24h nie wypiłem nawet litra wody. Mój ojciec zachorował w tym samym czasie, byłem już w szpitalu i w przychodni.. Niestety podane leki nie pomagają. Nie jedliśmy wcześniej niczego co może budzić wątpliwości np. grzyby... Wszystko zaczęło się gorączką. Robie około 20 stolców/dz
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?

Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.

Takie dolegliwości ustępują zwykle samoistnie. Zdarza się oczywiście czasami, że nie przechodzi, wtedy grozi odwodnienie. Przy utrzymujących się dolegliwosciach trzeba zgłosić się na pogotowie do szpitala, gdzie podłącza kroplówkę. Przyczyna tego typu dolegliwości może tez być choroba zakaźna. Wtedy zostanie pan skierowany do szpitala chorób zakaźnych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy