Ból brzucha po przyjęciu opakowania tabletek Ketonal Forte

Witam serdecznie. Jestem 19-letnim chłopcem. 4 dni temu zjadłem całe opakowanie tabletek Ketonal Forte. Nie działo się ze mną nic złego tamtego dnia, jednak nazajutrz nie mogłem opanować bólu brzucha. Podejrzewam, że w nocy ''kupka'' tabletek przez kilka godzin opierała się o ścianę żołądka i mogło wystąpić podrażnienie chemiczne. Obawiać się? Ból trwa już 4 dni i nie pomogły lekarstwa na rozwolnienie/niestrawność. Co powinienem zrobić w tej sytuacji?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Przede wszystkim nie powinien Pan przyjmować tak dużej dawki Ketonalu Forte. Jest to silny lek przeciwbólowy, którego maksymalna dawka dobowa to 3 tabletki. Działanie niepożądane tak dużej dawki obejmuje podrażnienie śluzówki przewodu pokarmowego, powstanie owrzodzenia a nawet krwawienia z żołądka, uszkodzenie nerek i wiele innych. Powinien Pan jak najszybciej udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.