Co zrobić z bólem żołądka po zjedzeniu Ketonal Forte?

Dzień dobry. Dwa dni temu zjadlam rano na pusty żołądek 30 tabletek leku Ketonal Forte, popilam te tabletki jednym piwem. Nie było to rozsądne lecz ja nie o tym chciałam. Od tamtej pory za każdym razem kiedy coś jem boli mnie żołądek. Co mogło mi się stać i co powinnam zrobić

30 tabletek Ketonalu mogło uszkodzić błoné śluzowa żoładka oraz spowodować uszkodzenie nerek. Powinna Pani jak najszybciej skontaktowac się z lekarzem w szpitalnym oddziale ratunkowym.