Ból brzucha pod żebrami a USG w normie
Od ponad pół roku boli mnie parę razy w tygodniu brzuch z lewej strony pod żebrami. Bóle są bardzo silne i odczuwam je jakby ktoś wbił mi nóż w brzuch I jeszcze nim ciągle poruszał. USG brzucha nic nie wykazało. Bóle występują Nie regularnie. Stolec oddaje 2-3 razy w tygodniU. Nie wiem co może być przyczyną bólu albo jakie jeszcze badania zrobić?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Witam. Ważne jest tutaj co nasila występowanie bolow, wysiłek fizyczny? Posilek? Menstruacja? Sugeruje wizytę u gastrologa.