Ból brzucha pod żebrem od kilku miesięcy a wyniki badań

Mam 35 lat, Przez kilka mies. bolał mnie brzuch pod lewym żebrem, puchł, rozpierał mi żebrakręgosłup mnie bolał, po ataku podrażnienie kolejne 2-3 dni. Teraz zdarza się to sporadycznie z mniejszym nasileniem, mam palpitacje serca, podbiegnięcie kończy się zadyszką i waleniem serca. Wyniki z maja 2013 WBC-3,83 ,NEUT - 1,84 (2,5-5) , NEUT% - 48 (45-70) , cholesterol 204, reszta w normie. Ostatnie badanie po zapaleniu płuc i 7 dniowym Augmentinie, WBC -3,3, MCV 98, Neu 1,47,

Witam,

Przeslane przez Pania wyniki badan nie sa pelne, wskazane dostarczenie pelnego wyniku morfologii krwi wraz z rozmazem recznym, wykonanie markerow stanu zapalnego (OB, CRP) oraz wykonanie badania USG jamy brzusznej.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga