Ból brzucha w 6 tygodniu ciąży
Witam. Jestem w 6 tyg ciazy. Ostatnia noc mialam silny bol brzucha , ktory mnie obudził. Był on ustytułowany na dole brzucha. Nie mam krwawien. Bardzo boje sie o ciaze. Mialam podobne bole i usg wykazało wczesniejsza ciaze. Usg mam za 3 dni. Czy to oznaka zaczynajacego sie poronienia? Czy moge czekac na usg ?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Ponieważ nie mam możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego i badań dodatkowych sugeruję szybki kontakt z ginekologiem, ponieważ objawy są niespecyficzne.