Częste bóle brzucha w 9 tygodniu ciąży

Witam jestem w 9 tyg ciazy. Usg mialam robione w 8 tyg malenstwo ma 11,7mm. Do tego lekarz wykryl torbiel o sr 38,7 mm i ze jest sporo plynu za macica. Nie wytlumaczyl nic na ten temat. Mam czeste bole brzucha na dole. Czy to moze zagrazac ciązy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie mam mozliwosci wykonania USG oraz zbadania Pani. Wydaje sie ze torbiel nie powinna stanowić problemu jednak musi byc Pani pod stała kontrola ginekologa i spróbować z nim wyjaśnić cała sytuacje. Pozdrawiam