Ból brzucha, zaparcia i nudności a problemy ginekologiczne

Dzień dobry, Od paru dni, szczególnie rano, boli mnie brzuch po bokach, dodatkowo zmagam sie z zaparciami i lekkimi nudnościami. Już od kilku miesięcy zauważyłam takie dolegliwości kilka dni przed zakończeniem miesiączki. Czy te dolegliwości maja coś wspólnego z problemami ginekologicznymi? Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Witam. Czy miesiaczkujesz regularnie? Robiłaś sobie test ciążowy? Jeśli nie, polecam od tego zacząć. Poza tym niezależnie od wyniku testu udaj się do ginekologa na kontrolną wizytę. Pozdrawiam i powodzenia.