Ból całego ciała po operacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

Dzień dobry. Jestem po operacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowym L5/S1 ale to co się ze mną teraz dzieje to nie wiem. Chodzę do wielu specjalistów tzn.lekarz rodzinny,neurolog, ortopeda,reumatolog,ginekolog,gastrolog itd. Boli mnie całe ciało, wszystkie kości, mięsnie,stawy, sikam jak wezmę tabletki na ciśnienie i jednocześnie odwadniające, mam nadciśnienie, boli mnie całe podbrzusze, mam brzuch jak w ciąży, oddaję b.dużo cuchnących gazów,plecy bolą mnie non stop,nocami nie śpię, ciągle jestem zmęczona.Nikt mi nie może pomóc.Każdy przepisuje tylko leki p.bólowe,p.zapalne i tyle a ja już tak dłużej nie umiem funkcjonować.Mam 50 lat.
KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Trzeba by panią sprawdzić pod kątem innych chorób, powtórzyć ogólne badania krwi, moczu, rtg kręgosłupa. nie wiem jaki zabieg pani miała. dobrze by było zbadać brzuch - bo może problem tam się zaczyna.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty