Ból dołu brzucha przed wypróżnieniem
witam jestem na przełomie 6 i 7 tc i niepokoi mnie taki objaw. Jak chce mi się kupę to boli mnie dół brzucha a do lekarza dopiero mam iść we czwartek. Czy mam się czegoś bać?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Proponuję poczekać spokojnie do wizyty u lekarza, jeśli bóle nie występują przewlekle może być to spowodowane uciskiem rozciągniętej odbytnicy podczas przechodzenia stolca.
Pozdrawiam