Ból gardła i nieskuteczna antybiotykoterapia

witam,od ponad tygodnia boli mnie gardło po obu stronach byłem u lekarza i dostałem duomox 3x1 1 g wziąłem już prawie wszystkie antybiotyk a ból nadal jest tak silny jak na początku,bardzo mi już dokucza i nie wiem co dalej robić??

Witam serdecznie. Warto ponownie zgłosić się do swojego lekarza. Możliwą przyczyną jest infekcja wirusowa, na którą antybiotyki nie działają a odróżnienie jej od bakteryjnej jest bardzo trudne.