Silny stan zapalny gardła a antybiotykoterapia

Witam ma pytanie mia£am silny stan zapalny gardła i przy tym silny długo utrzymujacy sie kaszel dostałam antybiotyk kalbax 500 biore juz prawie tydzień czasu kaszel powoli mnie puszcza ale za to gardło mnie boli ledwo co przełykam i jestem strasznie osłabiona czy to normalne ile te objawy bendę sie utrzymywac dodam ze miałam jeszcze banki stawiane i po bańkach było troche lepiej

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania i oceny stanu Pani gardła trudno jest mi wyrokować Jeżeli nie ma infekcji bakteryjnej gardła to objawy powinny ustąpić w ciągu najbliższych dni.