Katar, bolesność gardła a odpowiednie leczenie

Mam 27 lat. 3 kwietnia odwiedziłem swojego lekarza rodzinnego z powodu kaszlu, bólu głowy, kataru oraz znacznego bólu gardła. Wcześniej leczyłem się lekami bez recepty, otrzymałem antybiotyk zamur 500 na 10 dni. Po skończeniu jego udałem się na kontrol do POZ bo objawy nie ustąpiły lekarz zapisał mi FROMILID UNO 500 MG na 7 dni i tabletki na kaszel. ja jednak mimo przyjmowanych leków wciąż czuje się nie najlepiej. Czy możliwe, że lekarz nie trafił z lekami czy dzieje się coś innego.

Piotr Pilarski

Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego jeszcze raz. Możliwe, że konieczna będzie konsultacja u laryngologa.

Pozdrawiam.