Ból karku od tygodnia, gorączka, katar i kaszel

Dzień dobry. Od tygodnia boli mnie kark i czasem ból schodzi na barki i plecy. Zaczęło się właśnie od tego ból, później temperatura, katar i kaszel. Lekarz rodzinny zapisał mi Zamur i ogólne poczułam się lepiej, ale ból karku pozostał i już sama nie wiem co robić. Oprócz tego bólu karku huczy mi w głowie, słyszę jaieś dzwonienie i ciągłe szumu. Prosze o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza na wizytę kontrolną, po bezpośrednim badaniu określi on dalsze postępowanie.