Silne przeziębienie a zaczerwienienie oczu i bolesność głowy

Mam 27 lat, dopadło mnie silniejsze przeziębienie otrzymałem od lekarza POZ antybiotyk FROMILID UNO 500 MG na 7 dni oraz tabletki THIOCODIN 2 razy dziennie po 1. Leki te przyjmuję od wtorku, nie odczuwam jakiejś znaczącej poprawy. Martwi mnie tylko, że mam dosyć silne ból głowy a dzisiaj oczy są zaczerwienione tzn. takie czerwone żyłki na nich. Czy możliwe, że to są jakieś skutki uboczne zażywania tych leków czy po prostu dzieje się coś niepokojącego, ponadto odczuwam jakby niewielką gorączkę.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują proszę koniecznie udać się ponownie do lekarza rodzinnego. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć.