Ból gardła i powiększone węzły chłonne pod żuchwą

Miesiąctemupoczułem napięcie na szyi z prawej strony i delikatny ból gardła . Byłem u pielęgniarki która pobrała krew i wrzuciła do maszynki i powiedziała że z krwi jest wszystko ok . Następnie zrobiłą test na angine i neg. potem wzieła posiew i pare dni później dostałęm odpowiedz że test na bakterie neg. I było ok ponad tydzien temu poczułem napięcie pod żuchwą byłem u lekarza i stwierdził że to ślinianki brałem antybiotyk i teraz mampowiększone węzły chlonne wtym miejscu 3mm i 5mm.Comidolega ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.