Powiększony węzeł chłonny pod żuchwą i kulka za uchem

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłam że mam lekko powiększony węzeł chłonny zaraz pod żuchwą, jedna strona jest ok, a druga lekko powiększona, jak dotknę to mnie pobolewa, za uchem odkąd pamiętam miałam ''kulkę '' ale za uchem nie boli . Może warto zrobić badanie krwi, chociaż miałam badanie 2 miesiące temu i było wszytsko ok , nie miałam robionego ob , ale krew była w normie lekkie odchylenie w dół RDW-SD ale to wszystko. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.