Ból głowy i karku u niskociśnieniowca

Witam - boli mnie głowa od dwóch dni w karku kiedy siedzę i kiedy chodzę , nie boli podczas leżenia. Jestem niskociśnieniowcem ciśnienie 108, temperatura ciała 35,5 byłam u lekarza który podał mi ketonal domięśniowo brałam różne leki przeciwbólowe refastin, ibum nie pomaga. Proszę o poradę gdzie się udać do lekarza i co mi jest mam 48 lat jestem kobietą nie pracuję fizycznie , nauczyciel. Wcześniej bolała mnie głowa czasem ale po lekach ból ustępował teraz nic nie pomaga. Pomocy!

Bóle karku i szyi najczęściej są skutkiem siedzącej pracy, pochylania głowy i pleców, braku ruchu
Napięcie emocjonalne i stresy powodują nadmierne napięcie mięsni karku i hamowanie oddechu, co nasila jeszcze dolegliwości
To nie zmiany anatomicze w kręgosłupie, ale zaburzenia funkcjonalne i posturalne !
Jak sport, relaks. Czy nie ma problemów ze snem??
Nie należy przesadzać z lekami przeciwbólowymi! bo moga uszkodzić żoładek! nerki i wątrobę!
Może też niedobory witamin, w tym witaminy D??