Ból głowy i osłabienie mięśni twarzy

Witam, mam 18 lat i od dwóch tygodni boli mnie przednia część głowy. Na początku dochodziło do niego osłabienie mięśni twarzy( szczególnie żuchwy, nosa i czoła), drętwienie i ból łydek oraz szybkie skórcze powieki. Lekarz zalecił suplementację magnezem, spacery, ograniczenie stresu. Pomimo zalecen lekarza,tępy ból załagodniał-nie zniknął,lecz drętwienie mięśni,szczegolnie nog nadal sie utrzymuje.Do tego dochodzi rowniez osłabienie,zmęczenie i problemy z koncentracją.Co moze mi dolegac?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli objawy się utrzymują, zalecam ponowną konsultację lekarską - lekarz może zalecić przeprowadzenie specjalistycznej diagnostyki. Pozdrawiam.