Ból głowy i szyi oraz lęki u 42-latki

zawroty głowy ,lęki ...gwałtowne odwrócenie głowy powoduje tak jakby w głowie loty..dodatkowo boli głowa ...chwilowo i krótko jak uciśnięcie nerwu w zębie...Usg żył mam dobre,rezonans tez choć szyja tez boli..badania krwi na tarczyce i ogólne dobre.2lata temu mialam to samo,,,teraz znów mam 42 lata
42 LAT ponad rok temu

Pozycyjne chwilowe zawroty głowy to częsta dolegliwość. MRI głowy prawidłowe, więc nie ma patologi niebezpiecznej w mózgu!
USG naczyń, pewnie TĘTNIC szyjnych i kręgowych ?? czy USG ŻYŁ kończyn dolnych ??
Wszystko zależy od Pani stanu fizycznego i psychicznego, aktywności fizycznej,
typu pracy, stresu , ćwiczeń , ciśnienia krwi, cholesterolu, diety etc
To także okres przekwitania, możliwych zaburzeń hormonalnych.
Pozdrawiam, namawiam na ponowną konsultację.