Ból głowy, niskie ciśnienie i uczucie spływania wydzieliny po gardle

Witam,wczoraj tj. 4.07 dziwnie bolała mnie głowa.Miałam niskie ciśnienie 86 na 60. Dziś tj 5.07 bardzo bolało mnie czoło i czuje jak lekko coś spływa do nosa ale kiedy chce wysmarkać nie mam co.Moja temperatura skacze od 35.7 do 36.9.Coś spływa mi także do gardła i czuje jakby było ono poddane obrzękowi.Bolą mnie mięśnie.Co to jest? Proszę o odpowiedź.Dodam,ze 3.07 od godz.12.00 do 23.00 miałam cały czas czkawkę Miała przerwy godzinne czasem półtorej i męczyła mnie cały dzień.

Z opisu dolegliwości wynika, że przyczyną choroby było zapalenie zatok czołowych. Zapalenie zatok jest chorobą przewlekłą, zwykły katar to już są zajęte zatoki szczękowe (a jeszcze mamy sitowe, czołowe, klinowe). Dolegliwości nawracają; proszę poczytać hasła: biofilm bakteryjny, katar przedni i tylny, zaostrzenie przewlekłego zapalenia zatok. W razie potrzeby leczenie prowadzi laryngolog (badanie obrazowe - tomografia zatok).