Ból głowy po badaniu EEG

Witam, chciałem zapytać czy to normalne że po badaniu EEG boli głowa i oczy w trakcie badania w oczy świeciła mi lampa stroboskopowa i bardzo mnie oslepiala czy mogła uszkodzić wzrok

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa lub lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Nie sądzę aby doszło do uszkodzenia wzroku