Ból głowy po katarze

przez 1 dzien miałam taki leki ból głowy z przodu w okolicach czoła nad oczami czułam jakby nos mnie bolał 2 dni temu miałam katar i zatkany nos mam jak wstaje rano

Lek. Tomasz Budlewski

Ból głowy tego typu może występować przy infekcji górnych dróg oddechowych oraz zatok nos. W razie dłuższego utrzymywania się objawów proponuję udanie się na wizytę lekarską do swojego lekarza. Pozdrawiam