Stosowanie interferonu w związku z HCV a uczucie zatkanego nosa

jestem po rocznym leczeniu interferonem na HCV przez 4 dni mam zatkany nos rano jak wstaje a nie mam kataru i nieraz jak wstaje to z lewej sony głowy wyżej niż oko mniej więcej gdzie skronie jak się schylam to przez kilka sekund czułam ucisk albo jak się zginął am do ziemi trwało z 3 sekundy i znikło później przestało i 1 dzien pojawiło się z prawej strony w okolicach strony ale to nie był ból nieraz kark mnie zabolało ale to przez złe spanie mięśnie głowa mnie w ogóle nie boli

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie zatok. Nie można wykluczyć psychogennego podłoża występujących dolegliwości. Sugeruję wizytę u psychiatry.