Bóle głowy i zatkany nos a stan po leczeniu Interferonem na HCV

jestem 2 miesiace po rocznym leczeniu interferonem na HCV nie mogę dojść jeszcze do siebie po trudnym leczeniu jeszcze jestem osłabiona mam pytanie czasami rano jak wstaje mam nos zatkany a nie mam kataru i od 3 dni jak cos podnosze albo schylam głowę to po lewej stronie głowy wyżej niż oko tak nieraz mnie ukluje albo takie coś jak ucisk i po 2 sekundach znika nie zawsze ale tak się zdarza z rana głowa mnie nie boli w ogóle z początku 1 dzien oko lewe mnie bolało co to moze byc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie zatok. Nie można wykluczyć innego podłoża objawów. Wskazana jest wizyta u lekarza.