Zatkany nos i bóle ucha a stan po rocznych leczeniu interfelonem na HCV

jestem 2 miesiace po rocznym leczeniu interferonem na HCV często jak wstaje rano to mam zatkany nos i nieraz pobolewa mnie w środku lewe oko albo nad okiem okolice czola nieraz kar ale to chyba z zmęczenia i złego spania

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją w obrębie zatok. Wskazana jest wizyta u lekarza.