Ból głowy po leczeniu kanałowym u 30-latki

witam wrocilam o 9 rano od dentysty po kanalowym leczeniu jak tylko znieczulenie zeszlo mam bol glowy bola mnie nogi ledwo chodze i plecy w dole wczesniej jadlam tabletki takie jak paracetamol i ibuprofen juz nie mam pojecia co to moze byc aaaa i czuje sie jak z waty

Gdyby objawy nie ustąpiły należy udać się na badanie do lekarza ogólnego.