Ból głowy po obu stronach

Witam. Od kilku dni bardzo mocno boli mnie głowa po obu stronach, nad uszami lub w pobliżu skroni. Ból pojawia się nagle i jest silny, pulsujący, trwa kilka sekund i przestaje. I tak kilka razy dziennie. Czy to cos poważnego? Powinnam się zgłosic do lekarza? Jeśli tak, to do jakiego? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym udać się do lekarza rodzinnego, który zbierze dokładny wywiad (konieczna jest jeszcze informacja o ewentyalnych innych objawach, przyjmowanych lekach, chorobach współistniejących, ciśnieniu), zbada Pania, także neurologicznie i pokieruje na dalszą diagnostykę ewentualne konsultacje.
Pozdrawiam