Ból głowy, senność i rozsiane uszkodzenie mieliny istoty białej w wyniku rezonansu głowy

Dziękuję za zainteresowanie.Doktorze ,czuje się źle od trzech lat mam częste bóle głowy,które nie ustępują po silnych srodkach p.bólowych i ciągłą senność(mimo ,że w nocy spię dobrze).Moja historia zaczęła się od dolegliwości ginekologicznych(palących bóli okolicy sromu),ginekolodzy odesłali mnie do neurologa twierdzac,że ginekol. jest ok.Miałam rezonans V L-S-dyskopatia ,wypukliny,naczyniak,torbiele.Nastepnie rezonans głowy-Wielooggniskowe,rozsiane uszkodzenie mieliny istoty białej-co robić?

Witam! W tym wypadku konieczna jest dokładna diagnostyka neurologiczna oraz bezpośrednie badanie kliniczne. Proszę zgłosić się do specjalisty neurologa.