Ból głowy w różnych miejscach

Kolegę Boli głowa w kilku miejscach od kilku dni bóle sa bardzo mocne nie ma gorączki nie bolą go oczy tylko głowa co chwile gdzie indziej co to może być i czy konieczna nie byłaby wizyta w szpitalu czy cos?

Przyczyn może być wiele ( migreny, uraz, guz, zapalenia zatok et cetera ). Proponuje jednak najpierw wizytę w przychodni POZ, jeśli nie występują inne objawy ( mdłości, zaburzenia równowagi, czucia, przytomność) albo ból jest nie do wytrzymania - wtedy proszę udać się na najbliższy SOR.