Ból głowy w skroniach i uczucie ściskania

Witam od tyg mam ból głowy w skroniach boli jak chodzę cała głowa jak by ktoś mi ją sciskal do tego dochodzi uczucie rzucania na bok w pozycji leżącej za to czyje napięcie w okolicach nosa i szyji i barków od 16 lat lecze się na padaczke mam również nerwice z zaczatkiem depresji czym może być spowodowany owy ból oczywiście mam skolioze i prawostronne skrzywienie kręgosłupa

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego
i wykonania podstawowych badań. Najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny Pani problemów zdrowotnych jest konsultacja
znerologiem, który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
i zastosuje odpowiednie leczenie
Pozdrawiam serdecznie