Ból i drętwienie ręki rok po operacji stawu ramienia

Witam jestem po operacji stawu ramienia, miałem wygładzany staw z nierówności i poprawiany mięsień.Jest już rok po operacji a boli mnie ręka w stawie jak podnoszę ją nad głowe, jak szybciej przesunę do przodu rękę to boli w ramieniu,gdy trzymam rękę zgiętą w łokciu z 90 stopni dłuższy czas to mi palce drętwieja czuje ból w ramieniu.Jak rozmawiam przez telefon to tylko chwile bo mi ręka drętwieje.Czy to są normalne objawy po operacji,jak długo trwa powrót do całkowitej sprawności fizycznej?

Nie znam przyczyny,przebiegu ,zakresu ani efektu końcowego operacji! - nie mogę wiec powiedzieć nic konkretnego!!! Nie znam też stanu obecnego!!! PROSZĘ ZGŁOSIĆ SIĘ DO OPERATORA!!! zż