Ból i guzek przy szczęce

Dzis rano ubudziłam się z bólem twarzy przy szczece. Gdy dotknelam w tym miejscu reka wyczułam guzka wielkosci okolo 2 cm. Guzek znajduje sie przy szczece, od wewnatrz, gdy przejezdzam jezykiem jest niewyczuwalny gdyz znajduje sie nizej. Jest calkowicie pod skora, nie widac go a przy dotyku sie przesuwa i bardzo boli. Co to moze byc? Czy jest to zwiazane z paleniem papierosow?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

warto udać się do stomatologa w celu wykluczenia przyczyny zębopochodnej
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Konieczna będzie wizyta w gabinecie lekarskim - proponuję zacząć od lekarza dentysty. Jeśli wykluczy przyczynę stomatologiczną, skieruje Panią do innego specjalisty.