Ból i kłucie w prawej części brzucha

Witam.Od trzech tygodni utrzymuje się bol i klucie w prawej części brzucha od pępka w dol .Robiłam usg brzucha OK ,kał na krew utajoną ujemny .gastronomia ok,mocz bialko 25mg/dl,erytrocyty SW 8, leukocyty 5.badal mnie też chirurg palącym nie nic nie stwierdził. Ból i kłucie przy pepku się utrzymuje , piecze tez odbyt mam hemoroidy Co może być przyczyna.prosze o porade mam 40 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają rozszerzenia diagnostyki o endoskopowe badania przewodu pokarmowego. Proszę udać się do specjalisty gastrologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.