Ból i krwawienie po stosunku - czy coś mi jest?

Mam problem chyba jak każdy. Wczoraj kochałam się z chłopakiem szósty raz i po raz pierwszy czułam ból przy stosunku. Mało tego na prezerwatywie była krew i strasznie bolą mnie plecy w okolicach nerek. Jakieś 2 tyg temu wyszłam ze szpitala z powiększonym prawym jajnikiem. Dziś rano znowu zauważyłam na majtkach różowa wydzielinę. Czy coś mi jest?

Witam serdecznie,
Plamienia lub krwawienia  po stosunku czyli tzw. krwawienia kontaktowe najczęściej jest objawem nadżerki, ale rozumie, że była Pani w szpitalu badana ginekologicznie i jest to wykluczone.
Być może w trakcie stosunku doszło do otarć, które mogą dawać takie objawy.
Jeżeli ma Pani powiększony jajnik być może jest to związane z torbielą. Wówczas objawem są dolegliwości bólowe. Jeżeli nie była Pani konsultowana ginekologicznie to napewno jest to konieczne w takim przypadku.
Pozdrawiam