Czy normalne jest długotrwałe krwawienie po stosunku?

Czy normalne jest długotrwałe krwawienie po stosunku? Był to mój pierwszy raz, ale leczę się od kilku lat u ginekologa-endokrynologa ( zespół policystycznych jajników) i pani doktor mówiła mi, ze nie powinnam mieć żadnych problemów, bo błony dziewiczej nie ma ( miałam robione usg dopochwowe i faktycznie bezproblemowo ). Dwa dni temu kochałam się z chłopakiem, mieliśmy prezerwatywę i ja z racji swojej choroby biorę tabletki antykoncepcyjne. Rano okazało się ze krwawię,trwa to 3. Dzień,plamienie

Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że nie jest to "końcówka" plamienia miesiączkowego. U niektórych kobiet występuje 1-2 dni przerwy, a następnie wydzielina pojawia się znowu.
Krwawienie może być efektem endometriozy, nadżerki lub otarć spowodowanych niedostatecznym zwilżeniem ścianek pochwy podczas stosunku. Proszę udać się do ginekologa, aby wykluczyć powyższe przyczyny i ewentualną infekcję narządów rodnych.