Ból i obrzęk kolan oraz wynik MR

Witam, Mam 25 lat , Pół roku temu obudziłam się z bólem i obrzękiem kolana. Z godziny na godzinę było coraz gorzej. Nie mogłam stawać na nodze, ani jej zgiąć. Poszłam prywatnie do ortopedy, zlecono mi RTG, USG i MR stawu kol. Na wynikach nic nie wyszło prócz 'Nieco zwiększonej ilości płynu w Jamie stawu" (MR). na tym się skończyło. Po 6 tyg. wróciłam do pracy. Obecnie bez zmian, nosze ortezę, biorę zastrzyki przeciwzakrzepowe. Noga boli z dnia na dzień coraz bardziej.... CO ROBIĆ???

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza reumatologa, po badaniu bedzie mozzna coś więcej powiedzieć.