Bolesność i obrzęk kolan u 23-latki

Witam,mam 23 lata i od prawie 12 lat walczę z bólem kolan. Miałam badania reumatologiczne,usg,rtg,rezonans magnetyczny,artroskopię obu kolan,zastrzyki,fizjo i fizykoterapię i nadal nikt nie potrafi wskazać przyczyny bólu, a ja nie widzę poprawy. Nie bolą cały czas, lecz maksymalne przerwy między kolejnymi falami bólu to może kilka dni. Ból nie tylko zwiększa się po wysiłku i przy wysokich temperaturach-dochodzi wtedy obrzęk,lecz nawet budzi w nocy, nie mogę ustać na nogach. Gdzie szukać pomocy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do reumatologa/ortopedy. Niestety bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.