Ból i opuchnięcie uda oraz guzek

Witam Panie Doktorze. Od pewnego czasu boli mnie lewe udo,jest trochę opuchnięte. W górnej jego części bardziej w lewo odczuwam guzek który jest bolący przy ucisku i w czasie niektórych ruchów. Od pewnego czasu zaczęło to mnie niepokoić. Guzek ten przemieszcza się jak go dotykam takie mam wrażenie. Nie wiem do jakiego lekarza mam się udać.Nadmienię, że jestem po kilku operacjach brzusznych a takze po plastyce powłok brzusznych. Gorąco proszę o ukierunkowanie mnie co mam z tym zrobić Pozdraw

Witam , proponuję wizytę u jednego z chirurgów , który Panią wcześniej operował , najlepiej u tego , który wykonywał ostatnią operację , jeśli darzy Go Pani wystarczającym zaufaniem. zż