Ból i pieczenie pochwy i ból podczas oddawania moczu oraz zmiana na macicy
Witam. Tydzień temu wykonałam badanie USG, z którego wynika, że mam echogeniczno jednorodną zmianę na macicy o wym: 5,6/4,1 Objawy jakie mnie skłoniły do wizyty u lekarza to ból i pieczenie pochwy. Ból w podbrzuszu, ból przy oddawaniu moczu. W tej chwili doszedł ból kręgosłupa na odcinku lędźwiowym, uniemożliwiający normalne funkcjonowanie. Czy mam powód do niepokoju?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Co to są mięśnie dna miednicy?
Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.
Witam. Zmiana obecna w usg jest dość duża i może powodować dolegliwości bólowe. Konieczne jest wprowadzenie odpowiedniego leczenia, a być może operacyjne usunięcie zmiany pod kierunkiem lekarza ginekologa.