Ból i pieczenie podczas stosunku

Mam pytanie dotyczące życia intymnego. Odczuwam ból podczas stosunku, bardziej takie pieczenie. Wykryto u mnie zapalenie, które wyleczyłam tabletkami dopochwowymi, lecz ból nadal jest. Używałam lubrykant na bazie wody podczas stosunku, ale pieczenie nadal występowało. Nie mam pojęcia co to jest, a jest to bardzo uciążliwe dla mnie i dla partnera.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli minęło niewieli dni od wyleczenia możłiwe, że ból wynika z podrażnienia błon śluzowych. Jeżeli minęło więcej czasu to sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ bez badania trudno jest mi powiedzieć coś więcej odnośnie innej ew. przyczyny.