Ból i pieczenie przy defekacji

witam mam problem z odbytem bol i pieczenie przy podcieraniu,mam tez bol plecow u dolu i podbrzusza jajniki i przydadki wykluczone pozatym czuje sie oslabiona czasami i mam nudnosci co moze byc przyczyna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból i pieczenie podczas defekacji mogą wskazywać na występowanie choroby hemoroidalnej. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.