Ból i pieczenie ręki

Witam od paru dni mam bol reki prawej oraz pieczenie a nawet parzenie , mieszkam w Uk bylam u lekarza ale powiedzianoi mi ze to nic takiego i dostalam tabletki Naproxen, nie wiem co mam robic, bol sie nasila i pieczenie rowniez mam takie odczucie jak by mi sie palila reka w nocy szukam cos zimnego aby przylozyc ,klade reke na sciane bo jest zimna i na chwile mam ulge prosze o odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości mogą mieć podłoże naczyniowe lub neurologiczne. W celu ustalenia konkretnej przyczyny konieczna jest dokładniejsza diagnostyka, w tym przede wszystkim zebranie wywiadu oraz zbadanie Pani. Warto także wykonać podstawowe badania dodatkowe. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.