Co może być przyczyną bólu obojczyka?

Witam. Dzisiaj w nocy obudzil mnie kujacy bol obojczyka. W dzien bol zaczal przechodzic na lewa reka i reka zaczyna dretwiec i byc zimna. Bol przechodzil z reki i zatrzymywal sie na wysokosci miednicy i dolnej czesci kregoslupa. Dodatkowo oblewaja mnie zimne poty. Co moze byc przyczyna i do jakiego lekarza z tym sie udac? I jak moge ulzyc sobie w bolu? Mam 28 lat pale papierosy Rtg mialem robione 2 miesiace temu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć