Czy to może być wyciek z kręgosłupa?

Od paru tygodni mam bol w dolnej czesci kregoslupa i do tego jeszcze mam wylew(rozlew) niewiadomej mi cieczy(plynu) na wysokosci nerek.Jezeli leze w lozku na plecach to czuje bol w tej okolicy prawej nerki,o ile obroce sie na prawy bok to czuje jak mi ta ciecz przeplywa bardzo powoli na ta strone i na obrzezu czuje pieczenie,ktore po chwili znika.Po przeciwnej stronie tzn.lewej rozprzestrzenia sie ta ciecz rowniez.Ogolnie zyskuje coraz wiekszy obszar.Czy jest to moze wyciek z kregoslupa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć